1.    We wtorek 14 lutego będziemy obchodzić święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

2.    Kolejne spotkanie dzieci klas trzecich przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. odbędzie się w najbliższą niedzielę, 19 lutego, po uprzednim uczestnictwie w Mszy św. o godz. 9.30. 

3.    Spotkanie zelatorów i członków Żywego Różańca naszej parafii, Różańca rodziców modlących się za dzieci oraz tych, którzy chcieliby jeszcze się zapisać do wspólnoty różańcowej, odbędzie się w następną niedzielę 19 lutego o godz. 15.45 w  Sali nr 12. Zapraszamy.

4. Wielkopostny Dzień Skupienia i członków Kół Żywego Różańca naszej Archidiecezji odbędzie się w sobotę 25 lutego. Rozpoczęcie o godz. 10.00 w budynku kina Ton, Msza św. o godz. 12.00.

5.    Krucjata Wyzwolenia Człowieka organizuje konferencje pt. "Ku trzeźwości Narodu - wezwani do działania". Pierwsza odbędzie się w sobotę 18 lutego o godz. 9.00 w Pałacu Branickich, druga w czwartek 23 lutego o godz. 9.00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym przy ul. Kościelnej 1A. Obowiązuje internetowa rejestracja uczestników.

6.    W  następną niedzielę, 19 lutego, ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.

7.    Informujemy, że od I Niedzieli Wielkiego Postu, czyli od 29 lutego, w naszej świątyni w każdą niedzielę będą śpiewane Godzinki ku Czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwo to będzie się odbywać się zawsze o godz. 7.45 czyli przed Mszą św. o godz. 8.00. Zapraszamy do uczestnictwa.

8.    Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na potrzeby naszej parafii, w tym na Ołtarz Matki Miłosierdzia oraz na prace remontowe i różne inwestycje. Niech Bóg wynagrodzi każdy dar serca, a Maryja niech otacza płaszczem swej opieki.